Holland Art Cities: TEFAF
TEFAF Maastricht ontwikkelt zich voortdurend om zijn positie als invloedrijkste kunst- en antiekbeurs ter wereld eer te blijven aandoen. Wat onveranderd blijft, is de kwaliteit van het aanbod.
TEFAF 2009 telt een record aantal deelnemers: ongeveer 240, afkomstig uit 15 landen. Gezamenlijk brengen de kunsthandelaren, antiquairs en galeriehouders kunst en antiek ter waarde van meer dan 1 miljard dollar. In dit aanbod vinden we: schilderijen, prenten en tekeningen van zowel oude als klassiek moderne meesters. Sculpturen, archeologische objecten, verluchte handschriften, juwelen, textiel, porselein, glas en zilver. Alle perioden zijn hierbij vertegenwoordigd.
Nieuw dit jaar: TEFAF Design Sectie.
Voor het eerst brengt TEFAF een afdeling 20ste eeuwse toegepaste kunst en design, een steeds belangrijker wordend gebied in de kunstwereld.
TEFAF is een uniek, internationaal evenement dat in 2008 73.000 bezoekers telde, waaronder veel van de belangrijkste museumconservatoren en privéverzamelaars. Voor het eerst waren er bezoekers uit China en het aantal bezoekers uit Rusland, Australië, Brazilië en Canada neemt steeds toe.
Van 13 t/m 22 maart 2009.
Meer informatie: www.tefaf.com