Fietsen in het Pajottenland en de Zennevallei
Delen

Juist op tijd voor de opening van het toeristisch seizoen 2010 is het fietsroutenetwerk Pajottenland & Zennevallei geopend. Dit netwerk is het sluitstuk van de fietsnetwerken in de provincie Vlaams-Brabant. Hiermee komt er 410 km fietsplezier bij.

Land van Pieter Bruegel
De regio Pajottenland & Zennevallei ligt vlak bij Brussel en is toch zeer landelijk. Je fietst er door het glooiende landschap dat Pieter Bruegel in zijn meesterwerken vereeuwigde. Deze kun je bewonderen aan het Bruegelopenluchtmuseum te Sint-Anna-Pede.

In twee richtingen bewegwijzerd
Het netwerk is naar goede gewoonte in twee richtingen bewegwijzerd. Op de bijhorende fietskaart vind je het grondgebied van de regio met een overlapping naar het aansluitende fietsnetwerk van de provincie Oost-Vlaanderen. Verder alle knooppunten, het aantal kilometers, de hellingsgraden, de locaties van de bezienswaardigheden en de horecazaken. Op de ommezijden van de kaart vind je de toeristische en praktische informatie over de regio.

PRAKTISCHE INFO
De prijs van de fietskaart bedraagt € 5. Ze is te koop bij de toeristische diensten of bij Toerisme Vlaams-Brabant via overschrijving van € 5 plus € 1,5 verzendkosten op rekeningnummer 000-0057401-74 met vermelding ‘Fietsknooppunten Pajottenland & Zennevallei. Ook online te bestellen via de website van Toerisme Vlaams-Brabant.
Internet: www.toerismevlaamsbrabant.be

Tekst:© André Maes
Coverbeeld: © Toerisme Vlaams-Brabant

Commentaar

Schrijf een reactie

terug naar boven